PHDSTUDIES

Kombinované mDoktorské studium Média a komunikace v Severní Amerika - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Média a komunikace v Severní Amerika

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Programy v médiích a komunikaci mohou připravit studenty, aby se stal komunikační profesionálové s pevné základy v historii a teorii komunikace. Schopnost analyzovat vizuální kultury pomáhá usnadnit praktické výrobní část učiva.

United States of America je velká země v severní Americe, často známý jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě "státy ". To také shromažďuje více než 310 milionů lidí, což je na světě 's třetí největší populace. To zahrnuje hustě obydlených měst s rozlehlé předměstí, a rozlehlých neobydlených a přirozeně krásná oblastí současně.

Kombinované doktorské studium Média a komunikace v Severní Amerika - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Média a komunikace v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Média a komunikace, Severní Amerika Filter

Doktorka filozofie v médiích a komunikaci

Temple University Klein College of Media and Communication
Spojené státy americké, Philadelphie
PhD
01 Aug 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
7 roky
15 Dec 2019
Angličtina
Campus forma

Doktorský program Temple University v médiích a komunikaci spojuje silné mediální jádro s intelektuální prací v humanitních a společenských vědách a pomáhá vám připravit se na ...

Čtěte více