PHDSTUDIES

Doktorské studium Média a komunikace - Zde naleznete doktorské studium Média a komunikace

Účelem doktorského studia je nabízet vysokoškolské vzdělání tak, aby se student mohl stát odborníkem v dané oblasti. Programy obvykle trvají dva až pět let. Tento stupeň může vybavit pokročilé studenty s dalšími dovednostmi, které potřebují, aby vynikly v profesionálním světě.

Co je to PhD v médiích a komunikacích? Tento stupeň poskytuje studentům obecné vzdělání v analýze trendů v mediálním světě a zároveň umožňuje studentům soustředit se na výzkum specializace. Studenti mají možnost zvládnout oblast mediální komunikace, neboť se týkají politických, ekonomických a společenských kontextů. Mohou také rozvíjet vztahy s mediálním průmyslem a získat pochopení v oblasti digitálních, sociálních médií a mediálních vzdělávacích trendů. Některé programy umožňují studentům podrobněji se zaměřit na to, jak ovlivňují média a komunikace nebo zda jsou ovlivněny technologií a lidským chováním.

Stejně jako u mnoha doktorských programů, studenti mohou stavět na řadě dovedností, které mají, a které mohou být použity v osobním i pracovním životě. To zahrnuje schopnosti komunikace, veřejného mluvení a analýzy.

Náklady na tento pokročilý stupeň se mohou lišit v závislosti na instituci. Někteří studenti také dostávají granty a další prostředky na studium. Studenti by měli zkoumat různé univerzity, aby zjistili, co nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Absolventi mají příležitost uplatnit své odborné znalosti ve vzdělávacích prostředích jako profesoři nebo výzkumní pracovníci. Někteří absolventi hledají kariéru jako učitel nebo poradce v jiných vzdělávacích oblastech. K dispozici jsou také kariéry jako mediální konzultanti a důstojníci veřejných informací ve vládních nebo nevládních organizacích nebo jako konzultanti a poradci pro novinářské a neziskové organizace. Někteří absolventi pokračují v práci jako vedoucí oddělení reklamy nebo public relations.

Doktorát v oboru Mediální a komunikační technologie je nabízen na různých vysokých školách a univerzitách po celém světě. Studenti, kteří hledají flexibilnější možnost, jsou k dispozici online programy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

3 Výsledky v Média a komunikace Filter

PhD v oboru komunikace, nová média a kulturní studia

McMaster University Faculty of Humanities
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
English (Canada)
Kampus

Výzvy, kterým dnes čelíme - sociální a environmentální nespravedlnost, změna klimatu, nejistá práce, dohled a zmenšující se veřejná sféra - jsou velké, komplexní a mnohostrann ...

Čtěte více

Hongkongský program PhD Fellowship

The Hong Kong Polytechnic University Department of English
PhD
Zář 2021
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Tento program dává studentům z celého světa příležitost studovat na PhD v jedné z vysoce hodnocených univerzit v Hongkongu.

Čtěte více

PhD ve správě médií

University of Tehran, Kish International Campus
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Doktor doktorské filozofie (PhD) v mediálním managementu poskytne rámec, zaměření a disciplínu nezbytnou k provedení spekulativního šetření v oblasti médií a komunikace. Tento ...

Čtěte více