PHDSTUDIES

Kombinované mDoktorské studium Média v Asie - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Média v Asie

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Programy Média jsou prospěšné pro ty, kteří se chtějí naučit, jak různé typy médií se používají k vytváření a sdílení informací. Témata mohou zahrnovat tvorbu, analýzu, historii, technologii a design spojené s médii.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Kombinované doktorské studium Média v Asie - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Média v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

3 Výsledky v Média, Asie Filter

Hongkongský program PhD Fellowship

The Hong Kong Polytechnic University Department of English
Hongkong, Hongkong
PhD
01 Sep 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Campus forma

Tento program dává studentům z celého světa příležitost studovat na PhD v jedné z vysoce hodnocených univerzit v Hongkongu.

Čtěte více

Výzkumné studium (MPhil / PhD) ve studiích médií

SOAS University of London
Spojené království, Londýn + 2 Více
PhD
28 Sep 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
3 roky
30 Jun 2020
Angličtina
Campus forma

Mediální a filmová studia na SOAS má rozšířený program doktorského výzkumu, do kterého je v současné době zapsáno asi třicet studentů. Naši výzkumní studenti pracují na mimořá ...

Čtěte více

PhD ve správě médií

University of Tehran, Kish International Campus
Írán, Teherán
PhD
01 Sep 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Doktor doktorské filozofie (PhD) v mediálním managementu poskytne rámec, zaměření a disciplínu nezbytnou k provedení spekulativního šetření v oblasti médií a komunikace. Tento ...

Čtěte více