PHDSTUDIES

Kombinované mDoktorské studium Média v Severní Amerika - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Média v Severní Amerika

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Mediální studia jsou velmi rozmanité, a může pokrývat celou řadu oblastí, jako je výroba a analýzu médií a mediálního podnikání. Témata mohou zahrnovat design, marketingové strategie, digitální video produkci, výzkum a historii média.

 

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

Kombinované doktorské studium Média v Severní Amerika - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Média v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Média, Severní Amerika Filter

Doktorka filozofie v médiích a komunikaci

Temple University Klein College of Media and Communication
Spojené státy americké, Philadelphie
PhD
01 Aug 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
7 roky
15 Dec 2019
Angličtina
Campus forma

Doktorský program Temple University v médiích a komunikaci spojuje silné mediální jádro s intelektuální prací v humanitních a společenských vědách a pomáhá vám připravit se na ...

Čtěte více