PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Média v Spojené království - Londýn - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Média v Spojené království - Londýn

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

V mediálním programu, studenti mohou být schopni zkoumat tvorbu, výrobu a analýzu různých typů médií. Media zahrnuje mnoho různých oblastí, včetně sociálních médií, mediálních technologií, podnikání, strategický marketing, film, historie a novinky.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Londýn je hlavním městem Spojeného království, nejlidnatější oblast a kde královská rodina žije. To má největší koncentraci vysokého školství v Evropě s 412.000 studentů na 43 univerzitách.

Kombinované doktorské studium Média v Spojené království - Londýn - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Média v Spojené království - Londýn Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Londýn zde!

1 Výsledky v Média, Londýn Filter

Výzkumné studium (MPhil / PhD) ve studiích médií

SOAS University of London
PhD Září 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Campus forma

Mediální a filmová studia na SOAS má rozšířený program doktorského výzkumu, do kterého je v současné době zapsáno asi třicet studentů. Naši výzkumní studenti pracují na mimořá ...

Čtěte více