Filter
PhD
Spojené státy americké Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované doktorské studium Média v Spojené státy americké - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Média v Spojené státy americké

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

V mediálním programu, studenti mohou být schopni zkoumat tvorbu, výrobu a analýzu různých typů médií. Media zahrnuje mnoho různých oblastí, včetně sociálních médií, mediálních technologií, podnikání, strategický marketing, film, historie a novinky.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované doktorské studium Média v Spojené státy americké - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Média v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Média, Spojené státy americké

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Temple University Klein College of Media and Communication

Doktorský program Temple University v médiích a komunikaci spojuje silné mediální jádro s intelektuální prací v humanitních a společenských vědách a pomáhá vám připravit ... [+]

Doktorské studium

Komunikace je fascinující a různorodá disciplína, která ve spojení se studiem médií zahrnuje podrobné zkoumání vztahů mezi lidmi a médii. Ať už vás zajímá kulturní, ekonomický, historický nebo sociálně psychologický kontext - nebo nějaká jejich kombinace - ponoříte se do humanitních oborů, věd a dalších oborů, abyste získali vyspělý multidisciplinární titul v dynamickém a stále - vývojové pole.

Doktorský program Temple University v médiích a komunikaci spojuje silné mediální jádro s intelektuální prací v humanitních a společenských vědách a pomáhá vám připravit se na kariéru v akademii nebo profesní dráhy v oblasti poradenství, vzdělávání, financí, vlády, průmyslu, práva, politiky nebo výzkumu. . Jako student doktorského studia v oblasti médií a komunikace budete spolupracovat s mentory, podílet se na fakultním výzkumu a vědeckém publikování a absolvovat se silným základem teorie a metodologií výzkumu pokrývajících několik oblastí zájmu, včetně... [-]

Spojené státy americké Philadelphie
Srpen 2020
Angličtina
Kombinované
7 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině