PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Média v Spojené státy americké - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Média v Spojené státy americké

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

V mediálním programu, studenti mohou být schopni zkoumat tvorbu, výrobu a analýzu různých typů médií. Media zahrnuje mnoho různých oblastí, včetně sociálních médií, mediálních technologií, podnikání, strategický marketing, film, historie a novinky.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Kombinované doktorské studium Média v Spojené státy americké - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Média v Spojené státy americké. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Média, Spojené státy americké Filter

Doktorka filozofie v médiích a komunikaci

Temple University Klein College of Media and Communication
Kampus Denní studium Kombinované 7 roky Srpen 2020 Spojené státy americké Philadelphie + 1 více

Doktorský program Temple University v médiích a komunikaci spojuje silné mediální jádro s intelektuální prací v humanitních a společenských vědách a pomáhá vám připravit se na kariéru v akademii nebo profesní dráhy v oblasti poradenství, vzdělávání, financí, vlády, průmyslu, práva, politiky nebo výzkumu. .