Filter
PhD
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Městské a regionální plánování - Zde naleznete doktorské studium Městské a regionální plánování

Doktorát je doktorský titul udělený univerzitou. Také známý jako doktor filozofie, to často vyžaduje přísné, pokročilé studium v ​​jediném tématu a pak vrcholí s disertací. Absolventi s doktorským studiem jsou ve svém oboru známí jako "lékaři".

Co je to PhD v městském a regionálním plánování? Doktorát zaměřený na plánování měst a regionů pomáhá studentům rozvíjet schopnost porozumět využívání půdy, ochraně životního prostředí a veřejnému blahu, se zvláštním důrazem na vodu, ovzduší a práva přírodních zdrojů. Studenti mohou často volit z tříd, jako je návrhová analýza, urbanistické plánování a návrh měst. Mohou také najít kurzy, jako je vyjednávání, regionální růst a rozvoj venkova.

Při práci na doktorském studiu v urbanistickém a regionálním plánování se studenti často rozvíjejí dovednosti, které jim pomáhají pokročit ve své kariéře. Ty mohou zahrnovat organizaci, plánování a správu. Mohou také rozšířit svou schopnost komunikovat, vyjednávat a zprostředkovávat.

Veřejné i soukromé výdaje na vysokoškolské vzdělávání se často značně liší kvůli umístění, třídní specializaci a instruktorovi. Potenciální studenti proto mohou zvážit kontakt školy, které chtějí navštěvovat, a vyžádat si informace o nákladech spojených s získáním doktorského titulu v urbanistickém a regionálním plánování.

Absolventi s doktorským studiem v oblasti městského a regionálního plánování obvykle vytvářejí strategie, jak využívat půdu a budovat komunity. Mohou se také rozhodnout, že se budou specializovat na historické uchování, protože vytvářejí plány na záchranu historických budov, pevností a majáků. Kariéra lze často nalézt jako konstruktéři dopravy, stavitelé staveb a správci pozemků. Absolventi, kteří se chtějí zaměřit na životní prostředí, mohou hledat zaměstnání jako environmentální manažeři, poradci v oblasti udržitelnosti a poradci pobřežního řízení. Vlády mohou také zaměstnat absolventy, kteří pomáhají navrhovat parky a rozvíjet plány na ochranu přírodních zdrojů.

PhD programy v oblasti městského a regionálního plánování lze nalézt na univerzitách po celém světě. Chcete-li najít plán, který vyhovuje vašim potřebám, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o vedení.

 

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Městské a regionální plánování

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)

Institut územního a environmentálního plánování (ISEP) je jedním z nejrychleji rostoucích a dynamických výzkumných prostředí ve Velké Británii. ... [+]

Přehled

Institut územního a environmentálního plánování (ISEP) je jedním z nejrychleji rostoucích a dynamických výzkumných prostředí ve Velké Británii.

Plánování v Queen's je nyní hodnoceno na devátém místě v podáních Russell Group.

Náš výzkumný program je založen na koncepci územního plánování a zatímco naše empirická práce je částečně zakotvena v regionu, je postavena na silných mezinárodních, interdisciplinárních a teoretických poznatcích. Naší silnou stránkou je tým zaměstnanců, kteří vybudovali rekordní výsledky v oblasti vědeckého a aplikovaného výzkumu a širokého portfolia publikací, výzkumných grantů a doktorských studijních programů. Institut si vybudoval mezinárodní pověst a přilákal proud velkých finančních prostředků na výzkum spojených s našimi hlavními oblastmi. Institut si cení spojení mezi našimi výzkumnými a výukovými programy a aplikací naší empirické práce v prostředí výuky a pokračuje v inovacích a rozvíjení výukových programů, které odrážejí rychle se měnící tržní místo, problémové a politické souvislosti a změny v profesních standardech.... [-]

Spojené království Belfast
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Camerino the international School of Advanced Studies

Oblast: Architektura, design, plánování ... [+]

Oblast: Architektura, design, plánováníArchitektura, teorie a designInovační designUdržitelné urbanistické plánování

Výukové lokality - Ascoli Piceno - satelitní web Camerino University

Architektura, teorie a designTeorie a návrh současné architektury;Historie a vývoj architektonického dědictví;Grafická a multimediální reprezentace architektury.Inovační designInovativní a inteligentní design objektů, systémů a prostředí;Návrh environmentální udržitelnosti a inovace procesů a výrobků;Komunikační design, nové technologie a kulturní dědictví.Udržitelné urbanistické plánováníUdržitelný rozvoj území, omezení spotřeby půdy a strategie... [-]
Itálie Camerino
Listopad 2019
Angličtina,Italština
Denní studium
3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině