PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Městské a regionální plánování v Itálie - Camerino - Zde naleznete doktorské studium Městské a regionální plánování v Itálie - Camerino

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Městské a regionální plánování je praxe tvorbě návrhy a návrhy na rozvoj určitého pozemku, které mají být používány lidmi, ať už se jedná o regionální, městské či průmyslové úrovni.

 

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Camerino je respektován pro svou bohatou historickou a kulturní pozadí. University of Camerino je charakteristický místo pro vysokoškolské vzdělávání, které nabízí nespočet příležitostí pro vzdělávání v oblasti architektury, právní vědy, medicíny, vědy a techniky.

Doktorské studium Městské a regionální plánování v Itálie - Camerino - Veškeré informace o doktorském studiu Městské a regionální plánování v Itálie - Camerino Ušetřete čas a kontaktujte školu v Itálie - Camerino zde!

1 Výsledky v Městské a regionální plánování, Camerino Filter

Ph.D. v architektuře, designu, plánování

University of Camerino the international School of Advanced Studies
Kampus Denní studium 3 roky Listopad 2019 Itálie Camerino

Oblast: Architektura, design, plánování