PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Městské a regionální plánování v Spojené království - Northern Ireland - Zde naleznete doktorské studium Městské a regionální plánování v Spojené království - Northern Ireland

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Pole městského a regionálního plánování je ten, který se zabývá vytvořením vzorů pro pozemků, které mají být použity v městské, průmyslové nebo regionální kapacity. Některé specializace patří životní prostředí a dopravu.

 

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Doktorské studium Městské a regionální plánování v Spojené království - Northern Ireland - Veškeré informace o doktorském studiu Městské a regionální plánování v Spojené království - Northern Ireland Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Northern Ireland zde!

1 Výsledky v Městské a regionální plánování, Northern Ireland Filter

PhD v oblasti environmentálního plánování

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Září 2019 Spojené království Belfast + 1 více

Institut územního a environmentálního plánování (ISEP) je jedním z nejrychleji rostoucích a dynamických výzkumných prostředí ve Velké Británii.