PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Městské a regionální plánování v Spojené království - Zde naleznete doktorské studium Městské a regionální plánování v Spojené království

Nejoblíbenější doktorát doktor filozofie nebo Ph.D. PhD a další studijní doktorátů připravit postgraduální student zahájit nové plány, které přidávají do společné báze znalostí oboru. Kandidáti a držitelů titulu PhD často hledají povolání jako profesorů a výzkumných pracovníků, ale mnoho také jít na různé role v dobročinné, veřejné, tak v soukromém sektoru.

Městské a regionální plánování je pole design a vývoj, ve kterém existuje mnoho specializace se spoléhat na něčí vkus. Několik z více populárních členění se pohybují od komunity a hospodářský rozvoj využití území na dopravu.

 

Spojené království Velké Británie a Severního Irska, obyčejně známý jako Spojené království a Velká Británie, je suverénní stát nachází mimo severozápadní pobřeží kontinentální Evropy.Dvě nejslavnější (a nejstarší) univerzity Oxford a Cambridge (často odkazoval se na jako Oxbridge mnoho Britů) Anglie má také několik dalších instituce světové úrovně, včetně několika v Londýně (zejména Imperial College, London School of Economics, University College Londýn a krále 's College London, ti všichni jsou součástí londýnské univerzitě)

Doktorské studium Městské a regionální plánování v Spojené království - Veškeré informace o doktorském studiu Městské a regionální plánování v Spojené království. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království zde!

1 Výsledky v Městské a regionální plánování, Spojené království Filter

PhD v oblasti environmentálního plánování

QUB Faculty of Engineering and Physical Sciences (EPS)
Kampus Denní studium Kombinované 3 roky Kontaktuj školu Spojené království Belfast + 1 více

Institut územního a environmentálního plánování (ISEP) je jedním z nejrychleji rostoucích a dynamických výzkumných prostředí ve Velké Británii.