Filter
PhD
Evropa Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Doktorské studium Městský rozvoj v Evropa - Zde naleznete doktorské studium Městský rozvoj v Evropa

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Program v rozvoji měst připravuje studenty analyzovat a plánovat městské prostory a čtvrtí. Programy se mohou zaměřit na životní prostředí a změnu klimatu měst, městské správy pozemků, městské strategie a plánování a řízení a financování městské infrastruktury.

Evropa, jeden z kontinentů na světě 's sedm, je obvykle známý jako nejzápadnější poloostrov Eurasie. Druhý nejmenší kontinent, s 10180000 (km2), oblast sdružuje 50 zemí.

Doktorské studium Městský rozvoj v Evropa - Veškeré informace o doktorském studiu Městský rozvoj v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Městský rozvoj, Evropa

IHS, Institute For Housing and Urban Development Studies of Erasmus University Rotterdam

V kombinaci s městským managementem a správou poskytuje tento doktorský program jedinečnou akademickou zkušenost, která je velmi důležitá pro dnešní svět. ... [+]

PhD v oblasti rozvoje měst a správy

V kombinaci s městským managementem a správou poskytuje tento doktorský program jedinečnou akademickou zkušenost, která je velmi důležitá pro dnešní svět.

Program PhD se zaměřuje na vytvoření akademického prostředí pro praxi, které připraví studenty na odborníky ve svém oboru. Přestože se od studentů požaduje, aby byli na IHS tři měsíce v roce, během nichž budou tvořit základ svých dovedností a znalostí, mohou po zbytek roku také provádět výzkum jinde.

Na co se v tomto programu mohu těšit?Seznam kurzů na zakázku, ze kterých si můžete vybrat, jejichž cílem je doprovázet fáze jejich doktorského studia a zarovnat je s jejich zaměřenímSpolupracuje s mezinárodně uznávanými odborníky v oboruPráce na případech v reálném životěVytváření profesionálních spojení po celém světěFlexibilní pracovní prostředíJak je program organizován?... [-]
Nizozemsko Rotterdam
Září 2020
Angličtina
Denní studium
4 roky
Kampus
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině