PHDSTUDIES

Doktorské studium Městský rozvoj v Severní Amerika - Zde naleznete doktorské studium Městský rozvoj v Severní Amerika

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Studenti, kteří studují rozvoje měst se mohou naučit, jak analyzovat městské politiky a vypracovat akční plány sousedství. Programy se mohou zaměřit na témata, jako městského bydlení, financování městské infrastruktury, rozvoje půdy, integrovaného plánování a řízení měst v oblasti životního prostředí.

Spanning 23 zemí, Severní Amerika je kontinent naplněn vzdělávací příležitosti. Studenti mají možnost dozvědět se více jazyků a rozvíjet porozumění diametrálně odlišných kultur.

Doktorské studium Městský rozvoj v Severní Amerika - Veškeré informace o doktorském studiu Městský rozvoj v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

2 Výsledky v Městský rozvoj, Severní Amerika Filter

Ed.D. v městském vedení

Kean University
PhD 01 September 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Campus forma

Kean Ed.D. Program v městské vedení je 90-úvěrový program, který připravuje věnovaný vzdělávací vůdce, kteří chápou a oceňují výzvy městských oblastí a kteří jsou schopni, aby ...

Čtěte více

Doktorát ve vědeckých oblastech antropických

Universidad Autonoma de Aguascalientes
PhD 01 July 2020 Denní studium španělština Campus forma

Doktorát věd antropických oblastí je mezirezortní a multidisciplinární program, který nabízí Centra design a konstrukce věd, kteří se podílejí odděleními stavebnictví a konstr ...

Čtěte více