PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Městský rozvoj v Spojené arabské emiráty - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Městský rozvoj v Spojené arabské emiráty

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Rozvoj měst se týká hospodářských, sociálních a environmentálních aspektů souvisejících s úlohou urbanismu. Společné prostory studia jsou plánování a rozvoje měst, historie a teorie rozvoje měst a městská krajina a dědictví.

Vzdělání ve Spojených arabských emirátech má své výhody: slunce, moře, písek, nezdaněné příjmy po skončení studia a některé z nejlepších univerzit v Perském zálivu region.In Kromě toho řada vysoce hodnoceny univerzity se sídlem v jiných zemích mají hutnická akademie v Spojené arabské emiráty.

Kombinované doktorské studium Městský rozvoj v Spojené arabské emiráty - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Městský rozvoj v Spojené arabské emiráty. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Městský rozvoj, Spojené arabské emiráty Filter

PhD v geografii a urbanismu

UAEU United Arab Emirates University
Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi + 1 Více
PhD
Srpen 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
4 roky
29 Feb 2020
Angličtina
Campus forma

Ph.D. in Geography Concentration poskytuje pokročilé znalosti o nejnovějších teoriích v oblasti GIS, jako je GIS modelování, internet / mobilní GIS a GIS

Čtěte více