PHDSTUDIES

Doktorské studium v Makedonie - Zde naleznete doktorské studium a PhD v Makedonie

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Makedonie 's velké množství přírodních a kulturních zajímavostí, aby bylo atraktivní destinací návštěvníků. Skopje je země 's politickou, kulturní, ekonomické a akademické centrum a má několik univerzit.

Doktorské studium v Makedonie - Veškeré informace o doktorském studiu a PhD v Makedonie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Makedonie přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Doktorské studium informatiky a telekomunikací

University For Information Science And Technology
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Změny v oblasti počítačové vědy a telekomunikace nebyly nikdy dynamičtější. Nové informační technologie se neustále vyvíjí, a jejich převod dotýká všude a probíhá přes pozoruh ...

Čtěte více

PhD v péči o životní prostředí

South East European University
PhD
<
Denní studium
<
6 semestry
Angličtina
Makedonský
Albánský
Kampus

Studijní program si klade za cíl: Přispět k trendům v oblasti životního prostředí vyvinuté v naší společnosti; Foster veřejného mínění pro řešení problémů v oblasti životního ...

Čtěte více