$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Řízení managementu - Zde naleznete doktorské studium Řízení managementu

Obvykle je nejvyšší míra dostupnosti, doktor filozofie, obdivuhodným cílem pracovat. S PhD vám může pomoci stát se odborníkem ve vašem oboru, a vydělávat člověk může zahrnovat hmatatelné příspěvky do vašeho studijního oboru. Co je doktorát v řízení řízení? Tento stupeň se zabývá procesem zpracování účetnictví, předpisů a řízení rizik. Tím, že vám d… Čtěte více

Obvykle je nejvyšší míra dostupnosti, doktor filozofie, obdivuhodným cílem pracovat. S PhD vám může pomoci stát se odborníkem ve vašem oboru, a vydělávat člověk může zahrnovat hmatatelné příspěvky do vašeho studijního oboru.

Co je doktorát v řízení řízení? Tento stupeň se zabývá procesem zpracování účetnictví, předpisů a řízení rizik. Tím, že vám dáváte hluboké znalosti o těchto obchodních koncepcích, můžete je vybavit řešením některých z mnoha složitých problémů, s nimiž může podnik čelit. Některé školy, které nabízejí tento titul, vám umožní vybrat si specializaci, jako je finance, podnikání nebo lidské zdroje.

Práce, kterou uděláte za získání tohoto titulu, obvykle zlepší vaše síťové dovednosti a umožní vám snadněji se spojit s lidmi, kteří vám pomohou dosáhnout vašich cílů. Získané dovednosti v oblasti řešení problémů mohou život méně stresující a účetní znalosti vám mohou pomoci při rozhodování o vašich penězích.

Je těžké dát konkrétní částku dolaru na náklady na získání PhD, protože ceny se liší v závislosti na tom, kde dokončíte své kurzy a jaké předpoklady, které potřebujete splnit. Mnoho škol vyžaduje, abyste získali magisterský titul před zahájením doktorského studia.

Stupeň řízení řízení může otevřít dveře kariéře v podnikání. Některé možnosti zahrnují finanční manažera, manažera lidských zdrojů nebo podnikatele. Doktorand by mohl také kvalifikovat vás na výuku jako profesor na univerzitě nebo pracovat jako odborný výzkumník k dalšímu studiu světa podnikání.

Podíváte-li se na mnoho příležitostí k získání PhD online nebo na univerzitách po celém světě vám může pomoci udělat správnou volbu pro svůj životní styl. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název

Telfer School of Management
Ottawa, Kanada

<a href="http://altitude.uottawa.ca/en" ></a> <a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/management-research-seminar-series-mrss" ></a> & ... +

&lt;a href="http://altitude.uottawa.ca/en" &gt;&lt;/a&gt; &lt;a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/management-research-seminar-series-mrss" &gt;&lt;/a&gt; &lt;a href="http://www.telfer.uottawa.ca/research/en/events/health-systems-research-seminar-series-hsrss" &gt;&lt;/a&gt; &lt;a href="http://saea.uottawa.ca/site/en/training-and-support/attestation-en-pedagogie-universitaire" &gt;Certifikát v univerzitní výuce&lt;/a&gt;. Požadavky na přijetí . -
PhD
Denní studium
Angličtina
Kampus