$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Management ve zdravotnictví - Zde naleznete doktorské studium Management ve zdravotnictví

Student může po absolvování BS, BA nebo MA absolvovat doktorský program. Doktorát je jedním z nejvyšších stupňů a studenti musí dokončit nezávislý výzkumný projekt, který přispívá k lidskému poznání. Co je doktorát v Heath Care Management? Studenti, kteří tuto diplomovou práci absolvují, se naučí oba aspekty péče o pacienty a obchodní složky zdravotnictví. Ex… Čtěte více

Student může po absolvování BS, BA nebo MA absolvovat doktorský program. Doktorát je jedním z nejvyšších stupňů a studenti musí dokončit nezávislý výzkumný projekt, který přispívá k lidskému poznání.

Co je doktorát v Heath Care Management? Studenti, kteří tuto diplomovou práci absolvují, se naučí oba aspekty péče o pacienty a obchodní složky zdravotnictví. Existuje řada oblastí, které se mohou specializovat, například veřejné zdraví, které se zaměřuje na nalezení řešení problémů veřejného zdraví. Sociální a behaviorální zdravotní vědy se zabývají tím, jak lidské chování a sociální faktory ovlivňují veřejné zdraví. Další specializace se více zaměřují na ekonomické aspekty řízení zdravotní péče.

Výzkum, který je zapotřebí pro doktorské studium v ​​oblasti řízení zdravotní péče, může poskytnout studentům silné dovednosti v oblasti řešení problémů, které jsou užitečné pro každou kariéru. Mohou se také naučit optimalizovat zdravotnická zařízení, což je činí cennými nájemníky. Studenti mohou cvičit vedoucí a manažerské dovednosti, které mohou vést k vyšším platům.

Náklady na dosažení doktorského titulu závisí na tom, kolik let má student do konce a jak se účastní vyučování univerzity. Některé školy mohou studentům pomáhat s náklady tím, že poskytují stipendium, výuku a granty.

S dokumentem v oblasti řízení zdravotní péče jsou studenti umístěni tak, aby pracovali jako správci v mnoha firmách a organizacích v rámci systému zdravotní péče. Mohou sloužit jako manažer zdravotnických informací zabývající se lékařskými záznamy nebo jako klinický manažer, který se zabývá rozpočty pro nemocniční oddělení. Správci nemocnic dohlížejí na zdravotní péči a zajistí, aby protokoly byly dodržovány v zařízeních lékařské péče. Studenti mohou také pracovat jako manažer ošetřovatelské péče, který se stará o finance, přijímání a řízení.

Člověk může studovat na PhD v Heath Care Management na univerzitách po celém světě. Pokud místní univerzity nenabízejí programy, pak jsou online programy volbou. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte svůj program níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
Bond University
Robina, Austrálie

Doktor filozofie poskytuje výzkumu odborné znalosti, jakož i přenositelných dovedností, které vás připraví na akademické i výkonné kariéru v akademickém světě, výzkumu a průmy ... +

Doktor filozofie poskytuje výzkumu odborné znalosti, jakož i přenositelných dovedností, které vás připraví na akademické i výkonné kariéru v akademickém světě, výzkumu a průmyslu. -
PhD
Denní studium
Angličtina
Kampus