PHDSTUDIES

Kombinované studium doktorské studium Management v Rusko - Zde naleznete Kombinované studium doktorské studium Management v Rusko

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Studenti, kteří chtějí získat vedoucí pozice by mohly mít zájem na pokračování titul v oboru managementu. Tyto programy mohou poskytnout studentům potřebné zkušenosti pro práci v roli řízení pro různé podniky se zaměřením na témata, jako je marketing, obchodní nebo financí.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Kombinované studium doktorské studium Management v Rusko - Veškeré informace o Kombinované studium doktorském studiu Management v Rusko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Management, Rusko Filter

PhD (doktorský program)

MSU - Moscow State University Graduate School
PhD
<
Kombinované studium
<
3 roky
Ruština
Kampus

Doktorský program GSBA (PhD) je navržen a strukturován tak, aby podporoval akademický výzkum aplikované ekonomiky a řízení. Program je určen kandidátům s vynikajícími intelekt ...

Čtěte více