PHDSTUDIES

Kombinované studium doktorské studium Management v Spojené království - Cardiff - Zde naleznete Kombinované studium doktorské studium Management v Spojené království - Cardiff

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Když se zapsal do programu pro správu, mohou být studenti dána příležitost získat základní znalosti o manažerských koncepcí a technik, které mohou být velmi obohacující, protože může připravit je na kariéru v nejrůznějších podniků.

UK, Spojené království je více než 300 let a zahrnuje čtyři skutkové národů: Anglie, Skotsko, Wales a Severní Irsko. Spojené království bylo centrem vzdělanosti za posledních 1000 roků a má mnoho starobylých a významné univerzity. Zahraniční studenti tvoří významný podíl studentů na britských univerzit.

Wales je jedním ze čtyř hlavních částí Spojeného království. Velština se vyvinul z keltské a je velmi odlišný od angličtiny. To 's jedním ze dvou oficiálních jazyků ve Walesu. K dispozici je celkem 10 škol s přibližně 150 000 studentů.

Kombinované studium doktorské studium Management v Spojené království - Cardiff - Veškeré informace o Kombinované studium doktorském studiu Management v Spojené království - Cardiff Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Cardiff zde!

1 Výsledky v Management, Cardiff Filter

Doktor managementu (DMan) (učil doktorský titul)

Cardiff Metropolitan University
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;8 roky
Angličtina
Kampus

Tento kurz poskytuje pokročilou výzkumnou studii v oblasti managementu. Cílem je poskytnout manažerům a podnikatelským špecialistům aspirace s klíčovými poznatky o teorii a pr ...

Čtěte více