PHDSTUDIES.CZ

Kombinované mDoktorské studium Marketingový management v Africe - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Marketingový management v Africe

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

společnosti Marketing management s vedením marketingových aktivit a prostředků pro obchodní jednání má. Akademický program v oblasti mohlo zkoumat témata, jako je tvorba spotřebitelské rozhodování, marketingových principů, image značky ruční práce a mezinárodního marketingu.

Dokonce i když zvolíte východní Afrika je mytologický, okouzlující Tanzanie; Senegal, země Teranga nebo Jižní Africe, se svými bohatými možnostmi odmočit a sloužit, výzkum v Africe bude ohromující.

Kombinované doktorské studium Marketingový management v Africe - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Marketingový management v Africe. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Africe zde!

1 Výsledky v Marketingový management, Africe Filter

PhD v marketingovém řízení

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 4 roky Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Student by měl rozvíjet aplikované a vysoce specializované kompetence a praktické dovednosti při získávání, interpretaci, porozumění a aplikaci principů marketingového managementu. Prostřednictvím disertační práce, v níž kvalifikace kulminuje, by kvalifikující student prokázal nezávislou a originální vědeckou práci.