PHDSTUDIES

Kombinované doktorské studium Marketingový management v Jihoafrická republika - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Marketingový management v Jihoafrická republika

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

společnosti Marketing management s vedením marketingových aktivit a prostředků pro obchodní jednání má. Akademický program v oblasti mohlo zkoumat témata, jako je tvorba spotřebitelské rozhodování, marketingových principů, image značky ruční práce a mezinárodního marketingu.

Země se nachází na jižním cípu Afriky, Jižní Africe, má bohatou kulturu, že jste nikdy nabažit zatímco cestuje nebo studují zde. Jazyky jsou zde Afrikánec a angličtině, stejně jako holandský. Studentský život drtivé jihoafrické University, University of Johannesburg nebo jiné vysoké škole bude mysl vyfukování. Zamilujete interakci s Bantus zde a tropické klima regionu.

Kombinované doktorské studium Marketingový management v Jihoafrická republika - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Marketingový management v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Marketingový management, Jihoafrická republika Filter

PhD v marketingovém řízení

University of Johannesburg
Jihoafrická republika, Johannesburg
PhD
01 Jan 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
2 roky
Angličtina
Campus forma

Student by měl rozvíjet aplikované a vysoce specializované kompetence a praktické dovednosti při získávání, interpretaci, porozumění a aplikaci principů marketingového managem ...

Čtěte více