PHDSTUDIES

Doktorské studium Marketingový management v Norsko - Zde naleznete doktorské studium Marketingový management v Norsko

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Marketingové studie řízení může pokrývat širokou škálu témat, principů a technik používaných v této oblasti. Vůdčí schopnosti lze získat stejně jako znalostí k vytvoření efektivní marketingové plány, založené na údajích a výzkumu.

Norsko, oficiálně Norské království, je skandinávská unitární konstituční monarchie, jejíž území zahrnuje západní část Skandinávského poloostrova, Jan Mayen, souostroví Svalbard Arctic a subantarctic Bouvetův ostrov. Vysokoškolské vzdělání v Norsku je nabízena celá řada sedmi univerzit.

Doktorské studium Marketingový management v Norsko - Veškeré informace o doktorském studiu Marketingový management v Norsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Norsko zde!

1 Výsledky v Marketingový management, Norsko Filter

PhD v marketingové řízení

University College of Southeast Norway
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

PhD Program usiluje o akademický výzkum v oblasti marketingového řízení blíže k marketingové praxe řízení, čímž se zaměří na výzkum o tématech, která bude generovat nové pozna ...

Čtěte více