PHDSTUDIES

Doktorské studium Marketingový management - Zde naleznete doktorské studium Marketingový management

Doktor filozofie - nebo PhD - je nejvyšší úroveň vzdělávací certifikace, kterou lze získat. Požadavky se liší od programu po program, ale může trvat až osm let, než se obdrží doktorandské studium, a typicky se uděluje po zkoumání, prezentaci a obhajobě disertační práce v dané oblasti.

Co je doktorát v marketingovém řízení? Tento stupeň se zaměřuje na překlenutí propasti mezi akademickým výzkumem a odbornou praxí v oblasti marketingu. Součástí kurzu bude široká škála témat a konceptů. Podnikové principy, ekonomika, behaviorální psychologie a sociologie jsou všechny oblasti zájmu. Obvykle se program rozdělí na dva, přičemž prvních pár let stráví ve třídách a druhá polovina stráví výzkum.

Doktorand v řízení marketingu často vede k rozsáhlým dovednostem, od výzkumu a používání statistických modelů k porozumění ekonomickému chování spotřebitelů. Tyto dovednosti umí postavení držitele diplomu v podnikovém i akademickém světě.

Náklady na tento doktorský program se mezi jednotlivými institucemi liší, ale jeden by měl očekávat, že bude věnovat nejméně pět let práce na jeho dokončení. Nicméně délka se může lišit v závislosti na různých faktorech, včetně finanční situace studenta.

Vzhledem k tomu, že se jedná o různorodé kompetence, existují zpravidla dostatečné možnosti týkající se kariéry. Často někdo s tímto pokročilým vzděláním může mít vysokou firemní pozici, jako je například hlavní marketingový ředitel nebo ředitel marketingu. Dále může tento stupeň otevřít příležitost stát se manažerem vztahů s veřejností nebo obchodním partnerem. Kvůli množství akademického výzkumu potřebného k dokončení doktorského studia je také společným výsledkem, že se stává profesorem v institutu vyššího vzdělávání.

PhD v marketingovém řízení je k dispozici na univerzitách místně, globálně i online. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

3 Výsledky v Marketingový management Filter

Phd v řízení marketingu

Unicaf University (MW)
PhD
<
Denní studium
Angličtina
Kampus
Online forma

Cílem doktorského programu je připravit novou generaci předních výzkumných pracovníků. PhD je program nezávislého, self-řízeného akademického výzkumu, podporovaného týmem supe ...

Čtěte více

PhD v marketingovém řízení

University of Johannesburg
PhD
Led 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;4 roky
Angličtina
Kampus

Student by měl rozvíjet aplikované a vysoce specializované kompetence a praktické dovednosti při získávání, interpretaci, porozumění a aplikaci principů marketingového managem ...

Čtěte více

PhD v marketingové řízení

University College of Southeast Norway
PhD
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

PhD Program usiluje o akademický výzkum v oblasti marketingového řízení blíže k marketingové praxe řízení, čímž se zaměří na výzkum o tématech, která bude generovat nové pozna ...

Čtěte více