PHDSTUDIES

Kombinované mDoktorské studium Masová komunikace v Asie - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Masová komunikace v Asie

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Kombinované doktorské studium Masová komunikace v Asie - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Masová komunikace v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

1 Výsledky v Masová komunikace, Asie Filter

PhD v masové komunikaci

UAEU United Arab Emirates University
Spojené arabské emiráty, Abu Dhabi + 1 Více
PhD
01 Aug 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
<
4 roky
29 Feb 2020
Angličtina
Campus forma

Oblast masové komunikace je expanzivní, protože se rychle vyvíjí s komunikačními technologiemi a odráží symbiotický vztah se staršími disciplínami v sociálních vědách, jako je ...

Čtěte více