PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Masová komunikace v Spojené arabské emiráty - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Masová komunikace v Spojené arabské emiráty

Vydělávat Ph.D. vyžaduje delší studium a intenzivní duševní úsilí. PhD je akademické studium, na které byste se soustředit po dobu čtyř až šesti let po jejich obdržení vaší magisterský titul, a to vede v případě úspěchu k PhD, což je nejvyšší akademický titul.

Spojené arabské emiráty, někdy jednoduše nazvaný emiráty nebo SAE je arabská země v jihovýchodní části Arabského poloostrova v Perském zálivu a sousedí na východě Omán a Saúdská Arábie na jihu, stejně jako sdílení námořní hranice s Katarem a Írán.

Kombinované doktorské studium Masová komunikace v Spojené arabské emiráty - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Masová komunikace v Spojené arabské emiráty. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Masová komunikace, Spojené arabské emiráty Filter

PhD v masové komunikaci

UAEU United Arab Emirates University
Kampus Denní studium Kombinované 4 roky Srpen 2020 Spojené arabské emiráty Al Ain + 1 více

Oblast masové komunikace je expanzivní, protože se rychle vyvíjí s komunikačními technologiemi a odráží symbiotický vztah se staršími disciplínami v sociálních vědách, jako je sociologie, politologie, psychologie, historie a literatura. To nabízí Ph.D. student široké spektrum akademických ohnisek, ve kterých sledovat výzkumné zájmy.