PHDSTUDIES

Doktorské studium v Čivava - Zde naleznete doktorské studium v Čivava

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Mexiko, oficiálně Spojené státy mexické, je federativní konstituční republika v Severní Americe. Práce může vyžadovat pracovní vízum, které je obtížné se dostat, pokud si jen chcete na volné noze na krátkou dobu. Většina z vládou financované vysoké školy o městech starosta (státní kapitál) mají krátké kurzy historie i současnost gastronomie a kulturních subjektů, většina z nich jsou téměř zdarma.

Toto město je největší město v Mexiku dle měření plochy. Město má mimořádnou míru gramotnosti, která ukazuje její vzdělávací prostředí, první institut technologie mimo Mexika pojmenován jako "svědí (Institute of Technology Chihuahua)" se nachází zde.

Doktorské studium v Čivava - Veškeré informace o doktorském studiu v Čivava. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Čivava zde.

nalezené výsledky Filter

Philosophia doktorát v živočišné výrobě a přírodních zdrojů

Universidad Autonoma de Chihuahua
PhD
Čvc 2021
<
Denní studium
<
8 semestry
španělština
Kampus

Program je zaměřen na celkové tvorbě lidských zdrojů na úrovni absolventa, aby se zapojily do vytváření, ověřování a / nebo předávání poznatků a školení odborníků, reagují na ...

Čtěte více