PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Mezinárodní obchod v Rakousko - Vienna - Zde naleznete doktorské studium Mezinárodní obchod v Rakousko - Vienna

PhD, také známý jako doktor filozofie stupně, je doktorát udělený univerzitě akademické, který splnil všechny potřebné kvalifikace a mohou být nyní považován za lékaře v jeho nebo její akademické oblasti.

Mezinárodní obchod je oblast studia, které připravuje studenty se schopností myslet globálně, přinese celou řadu kultur dohromady a řídit mezinárodní obchodní činnost. Kulturní citlivost, obchodní plán psaní, a dokonce učit další jazyk může být součástí učebních osnov.

Rakouská republika se může pochlubit rozsáhlou politickou, vzdělávací a umělecké kultury. Geografie Rakouska také umožňuje pro všechny typy sezónních zážitků.

Vídeň je hlavní město Rakouska a má mnoho zařízení tak, aby odpovídala stavu. Vzdělávací střediska jsou ve výborném stavu jít do rozsahu mít mezinárodních škol, jako je American International School Vienna International University a ve Vídni.

Doktorské studium Mezinárodní obchod v Rakousko - Vienna - Veškeré informace o doktorském studiu Mezinárodní obchod v Rakousko - Vienna Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rakousko - Vienna zde!

1 Výsledky v Mezinárodní obchod, Vienna Filter

Doktorský program v oblasti mezinárodního zdanění podnikání

WU - Vienna University of Economics and Business
Kampus Denní studium Kontaktuj školu Rakousko Vienna

Doktorský program v oblasti mezinárodního podnikového zdanění (DIBT) nabízí vynikající doktorské vzdělání vynikajícím studentům z celého světa a připravuje je plně na výzkum mezinárodního zdanění podnikání.