PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Mezinárodní obchodní management v Slovensko - Zde naleznete doktorské studium Mezinárodní obchodní management v Slovensko

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

Slovensko a Slovenská republika (slovensky: Slovensko a Slovenská republika, obě jména jsou oficiálně uznány), je vnitrozemský stát ve střední Evropě. Slovensko je členem Evropské unie, takže pokud jste občanem jiného členského státu, můžete legálně pobývat a pracovat na Slovensku bez omezení. Comenius Univerzity je nejstarší existující Slovenské technické univerzity v Bratislavě.

Doktorské studium Mezinárodní obchodní management v Slovensko - Veškeré informace o doktorském studiu Mezinárodní obchodní management v Slovensko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Slovensko zde!

1 Výsledky v Mezinárodní obchodní management, Slovensko Filter

Doktor filozofie v ekonomii a mezinárodní obchodní management

Pan-European University
Kampus Denní studium 3 roky Kontaktuj školu Slovensko Bratislava

Od roku 2005 začala Ekonomická a podnikatelská fakulta připravovat studenty na úspěch v globálním ekonomickém prostředí.