close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Mezinárodní právo - Zde naleznete doktorské studium Mezinárodní právo

Ti, kteří touží hledat další vzdělání, kteří již mají bakalářský titul, se mohou rozhodnout pro práci na doktorském studijním programu. Tento typ studia připravuje studenty k práci ve specifickém oboru a často vyžaduje významný výzkum ve svém oboru. Co je doktorát v mezinárodním právu? Mnozí studenti, kteří se rozhodnou pro tento typ studia, chtějí vzrušují… Čtěte více

Ti, kteří touží hledat další vzdělání, kteří již mají bakalářský titul, se mohou rozhodnout pro práci na doktorském studijním programu. Tento typ studia připravuje studenty k práci ve specifickém oboru a často vyžaduje významný výzkum ve svém oboru.

Co je doktorát v mezinárodním právu? Mnozí studenti, kteří se rozhodnou pro tento typ studia, chtějí vzrušující právní kariéru, ale nechtějí být vázáni na práci na určitém místě. Při studiu tohoto studijního programu studenti mohou studovat pravidla a předpisy, které spojují různé státy nebo národy. Předmět se týká hlavně zemí, podniků a jiných subjektů namísto jednotlivců. Studenti mohou absolvovat kurzy, které se týkají mezinárodního práva veřejného, ​​nadnárodního práva a mezinárodního práva soukromého.

Po získání tohoto typu doktorského studia mohou absolventi zjistit, že jejich výzkumné schopnosti zvyšují jejich schopnost vykonávat práci, kterou si vyberou. Mohou také získat pokročilé řízení času a organizační schopnosti, které jim pomohou zajistit si pozici, která vydělává více než ostatní.

Některé z faktorů, které ovlivňují, kolik stojí za získání doktorského titulu v mezinárodním právu, zahrnují, kde se nachází instituce, na které se účastní, a jak dlouho trvá, než získáte titul. Zda je program osobně nebo online, může ovlivnit také celkové náklady.

Ti, kteří získají doktorské studium v ​​mezinárodním právu, mohou pracovat v mnoha kariérách souvisejících s právním oborem. Například absolventi mohou pracovat jako státní úředník, soudní důstojník nebo akademický badatel nebo profesor. Někteří studenti mohou tento stupeň využít k posílení své kariéry jako právního zástupce nebo jako výchovná základna, než se přestěhují do právnické školy. Navíc se někteří absolventi rozhodnou pracovat jako konzultant nebo mediátor mezinárodních společností.

Mnoho příležitostí čeká na ty, kteří získají doktorské studium v ​​mezinárodním právu. Online možnosti vzdělávání existují pro ty, kteří mají zaneprázdněné plány. Chcete-li začít, projděte si níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle vašeho výběru vyplněním formuláře o předání.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Universidad de La Laguna
Santa Cruz de Tenerife, Španělsko

Program doktorského studia v oblasti Atlantiku: Historie, dědictví a institucionálně-právní rámec je multidisciplinární výzkumný výcvikový návrh, který nabízejí univerzity mak ... +

Program doktorského studia v oblasti Atlantiku: Historie, dědictví a institucionálně-právní rámec je multidisciplinární výzkumný výcvikový návrh, který nabízejí univerzity makaronéského regionu a jehož cílem je potvrdit vědeckou platnost ostrovních studií a zejména těch, souostroví středního Atlantiku podle jejich historických, kulturních, patrimonických a právních zvláštností, chápaných jako společný ostrovní svět. Přestože profesoři, kteří se účastní řady "Právnicko-institucionální rámec" na Universidad de La Laguna účastní nabídky ostatních tří univerzit Programu, nabídka vzdělávání zahrnuje pouze první a druhou linii programu. -
PhD
Denní studium
Kombinované studium
španělština, Portuguese (Portugal)
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde