PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Molekulární biologie v Česká republika - South Moravian Region - Zde naleznete doktorské studium Molekulární biologie v Česká republika - South Moravian Region

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Molekulární podstata onemocnění je jedním z hlavních témat molekulárních věd. Cíl tohoto pole je získat znalosti prostřednictvím dovednosti budovy a výzkumu se naučit specifika o molekulární úrovni nemocí.

Česká republika se nachází v srdci Evropy je soused Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko. České vysoké školy nabízejí dlouhodobou pověst a zajímavé specializací.

Doktorské studium Molekulární biologie v Česká republika - South Moravian Region - Veškeré informace o doktorském studiu Molekulární biologie v Česká republika - South Moravian Region Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - South Moravian Region zde!

1 Výsledky v Molekulární biologie, South Moravian Region Filter

PhD v oboru makromolekulární chemie

Brno University of Technology
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Česká republika Brno

Doktorand v Ph.D. studijní program Makromolekulární chemie dokáže samostatně formulovat vědecký problém, navrhnout hypotézu řešení a provést experimentální a teoretickou práci pro jeho potvrzení.