$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Námořní management - Zde naleznete doktorské studium Námořní management

PhD nebo doktor filozofie je nejvyšší vysokoškolský titul udělený pro rozsáhlé studium v ​​určité akademické oblasti. Požadavky na PhD se liší podle univerzity a země a požadavky se mohou měnit, jak se akademické obory vyvíjejí v průběhu času. Délka programu PhD se také liší v závislosti na oblasti zaostření; Že některé programy trvají čtyři až šest let.… Čtěte více

PhD nebo doktor filozofie je nejvyšší vysokoškolský titul udělený pro rozsáhlé studium v ​​určité akademické oblasti. Požadavky na PhD se liší podle univerzity a země a požadavky se mohou měnit, jak se akademické obory vyvíjejí v průběhu času. Délka programu PhD se také liší v závislosti na oblasti zaostření; Že některé programy trvají čtyři až šest let.

Co je doktorát v námořním řízení? Tento stupeň se obvykle zaměřuje na politiku, právní předpisy a správu pobřežních a mořských oblastí. To může zahrnovat témata námořních přístavů a ​​dopravy, nadnárodní oceánská politika, oblasti rybolovu, správa pobřežních oblastí, péče o ekosystémy a ekologický vztah mezi mořskými prostředími a lidmi. Studenti mohou absolvovat kurzy týkající se výzkumných metod, mezinárodního práva, ekonomie nebo politických věd.Mohou také spolupracovat s učenci v oborech oceánografie, antropologie, mořské biologie, geografie nebo řízení přírodních zdrojů. Doktorské programy mohou vyžadovat magisterský titul (předpoklady pro doktorský program), výzkum, studium a nakonec předložení jedinečné práce nebo disertační práce. Práce pak podléhá schvalování a potvrzení odbornou komisí jmenovanou univerzitou.

Doktorát může poskytnout velkou výhodu jak v akademické, tak v profesionální oblasti. Doktorské studie se zaměřením na námořní management mohou rozvinout rozsáhlé kritické dovednosti v oblastech, jako je metodologie výzkumu, statistiky nebo počítačové analytické modely.

Doktorské programy se mohou značně lišit v ceně. Je ideální se s různými školami informovat o možných výdajích.

Získání doktorského titulu může otevřít dveře zaměstnanosti ve vědeckém, výzkumném a vysokoškolském vzdělávání.Potvrzovaní kandidáti doktorských programů v námořním řízení mohou alternativně provádět výzkum na univerzitách nebo v námořních organizacích. Mohly by také nalézt práci ve vládě, možná ovlivňující mořské politiky a právní předpisy. Další možnosti mohou být k dispozici v poradenství, jako například v komunitním plánování nebo organizacích pro plánování životního prostředí.

Tradičně musí kandidáti na doktorské studium pracovat na studiu na kampusu. Některé univerzity však stále častěji nabízejí možnosti pro doktorandy. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
World Maritime University
Malmö, Švédsko

World Maritime University ( WMU ) byla založena Mezinárodní námořní organizací OSN v roce 1983 a je vrcholnou institucí IMO pro postgraduální vzdělávání a výzkum v námořní obl ... +

World Maritime University ( WMU ) byla založena Mezinárodní námořní organizací OSN v roce 1983 a je vrcholnou institucí IMO pro postgraduální vzdělávání a výzkum v námořní oblasti. -
PhD
Denní studium
3 - 6 roky
Angličtina
Zář 2022
Kampus