PHDSTUDIES

Doktorské studium v Mnichov - Zde naleznete doktorské studium v Mnichov

PhD je doktorský, konkrétně tzv. "doktor filozofie " titul. To je zavádějící, protože držitelé doktorského titulu nejsou nutně filozofy (pokud získal svůj titul ve filosofii!). To znamená, že PhD příjemci jsou schopni zapojit se do myšlenkových experimentů, uvažovat o problémech, a řešit problémy v sofistikovanými způsoby.

Německo je skvělá destinace pro mezinárodní scholarsand má vysoce kvalitní systém vysokého školství. Hodnota této úrovni vzdělávání byla zlepšena Německo 's silné ekonomiky. Zahraniční studenti vychutnat vynikající životní úroveň v bezpečném a bezpečné prostředí. Berlín je hlavním městem.

Mnichov je třetí největší město v Německu. Nachází se ve spolkové země Bavorsko a má více než 1 milion obyvatel. Jako přední umístění pro vědu a výzkum, Mnichov má více než 4 hlavních univerzit a několik vysokých škol.

Doktorské studium v Mnichov - Veškeré informace o doktorském studiu v Mnichov. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Mnichov zde.

nalezené výsledky Filter

Kvantitativní Biosciences PhD program

Graduate School of Biosciences Munich
PhD
Bře 2021
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Kampus

QBM se snaží vycvičit kohortu mladých vědců, kteří jsou sice pevně zakotveni ve své domovské disciplíně, ale dobře se orientují v různých přístupech a myšlenkových stylech. Cí ...

Čtěte více

Absolvent přírodovědné školy Mnichov: Od molekul k systémům - PhD

Graduate School of Life Science Munich
PhD
<
Denní studium
<
6 semestry
Angličtina
Kampus

Zvláštní charakteristika a motivace postgraduálního studia biologie života v Mnichově - od molekul k systémům - (LSM) spočívá v jeho transdisciplinaritě a meziodvětvové šíři. ...

Čtěte více