$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Obchod - Zde naleznete doktorské studium Obchod

Doktorát filozofie je nejvyšší úroveň vzdělání. Studenti, kteří získají toto ocenění, obvykle získají uznání jako příslušné orgány v příslušných polích. Jako takový, získání doktorského studia zpravidla trvá několik let. Co je doktorát v oboru obchodu? Obchod se dotýká prakticky všech aspektů moderního života. Studenti, kteří absolvují obchodní stud… Čtěte více

Doktorát filozofie je nejvyšší úroveň vzdělání. Studenti, kteří získají toto ocenění, obvykle získají uznání jako příslušné orgány v příslušných polích. Jako takový, získání doktorského studia zpravidla trvá několik let.

Co je doktorát v oboru obchodu? Obchod se dotýká prakticky všech aspektů moderního života. Studenti, kteří absolvují obchodní studium, se mohou naučit dovednosti potřebné k úspěchu v podnikání. Obecně platí, že programy postgraduálního studia zahrnují celou řadu předmětů souvisejících s obchodem, jako je účetnictví, finance, prognóza, řízení a rozpočtování. Studenti často pracují s poradcem, aby vytvořili jedinečný studijní program, který splňuje jejich zájmy. Oni také typicky výzkum a napsat hloubkový papír, který vysvětluje nové nápady týkající se obchodu.

Při studiu obchodu mohou studenti rozvíjet mnoho dovedností, které jim pomáhají v osobním i pracovním životě. Úspěšní absolventi mohou získat schopnost kriticky myslet, analyticky analyzovat a účinně přijímat rozhodnutí, což vede k vyšší profesionální produktivitě.

Ti, kteří usilují o získání doktorského titulu v oboru obchodu, občas považují za obtížné určit přesné náklady programu. Vzhledem k tomu, že většina nákladů závisí na tom, jakou instituci se student rozhodne navštívit, důvtipní studenti mluví s přijímacími úředníky ve všech budoucích školách a připravují vzdělávací rozpočty.

Získání doktorského titulu v oboru obchodu otevírá mnoho dveří pro absolventy. Většina lidí pracuje pro nadnárodní korporace nebo jiné velké organizace. Podobně absolventi často nacházejí výdělečnou činnost jako finanční pracovníci nebo manažeři bank a jiných finančních institucí. Mezitím se někteří s doktorem rozhodnou pracovat jako odborníci na předměty nebo konzultanti pro vládní agentury nebo nevládní organizace. Bez ohledu na to, kde začínají svou kariéru, mají absolventi znalosti, dovednosti a odborné znalosti nezbytné k získání poměrně vysoké kompenzace. Rovněž mají obecně manažerské dovednosti, aby se stali vůdci na pracovišti.

Pokud chcete absolvovat doktorské studium v ​​oboru obchodu, máte několik možností. Můžete se přihlásit do tradičního programu navštěvovat kurzy v běžném učebním prostředí nebo používat online platformu k dokončení studia. Pro více informací vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
University of Fort Hare

Stupeň PhD v oboru ekonomie studijní program umožňuje kandidáty vybrat výzkumné téma z libovolné oblasti specializace v oboru ekonomie, jako jsou obecné ekonomie, ekonomiky do ... +

Stupeň PhD v oboru ekonomie studijní program umožňuje kandidáty vybrat výzkumné téma z libovolné oblasti specializace v oboru ekonomie, jako jsou obecné ekonomie, ekonomiky dopravy a finančních trhů. -
PhD
Denní studium
Angličtina
Kampus