PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Obchod v Jihoafrická republika - Alice - Zde naleznete doktorské studium Obchod v Jihoafrická republika - Alice

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Doktorské studium Obchod v Jihoafrická republika - Alice - Veškeré informace o doktorském studiu Obchod v Jihoafrická republika - Alice Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jihoafrická republika - Alice zde!

1 Výsledky v Obchod, Alice Filter

Lékař obchodu v ekonomii

University of Fort Hare
Kampus Denní studium Únor 2020 Jihoafrická republika Alice

Stupeň PhD v oboru ekonomie studijní program umožňuje kandidáty vybrat výzkumné téma z libovolné oblasti specializace v oboru ekonomie, jako jsou obecné ekonomie, ekonomiky dopravy a finančních trhů.