PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Obchodní management v Česká republika - Brno - Zde naleznete doktorské studium Obchodní management v Česká republika - Brno

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Programy pro správu obchodních naučit studenty dovednosti, které budou muset převzít vedoucí roli v profesionálním prostředí. Silný důraz se obvykle kladen na komunikační dovednosti, organizační struktury a řízení lidských zdrojů.

Česká republika se nachází v srdci Evropy je soused Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko. České vysoké školy nabízejí dlouhodobou pověst a zajímavé specializací.

Toto město se vyrábí významných osobností, zakladatel genetiky Řehoř Mendel má univerzitu pojmenovaný po něm. Nicméně, město má tuto výzvu dosud, a to snaží prostřednictvím svých vysokoškolských institucí, k výrobě jiných Mendels, který může mít dopad pro společnost.

Doktorské studium Obchodní management v Česká republika - Brno - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní management v Česká republika - Brno Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - Brno zde!

1 Výsledky v Obchodní management, Brno Filter

PhD in Economics and Management

Brno University of Technology
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Česká republika Brno

Doktorské vzdělání poskytuje absolventům magisterských studijních programů v oboru řízení podniku a ekonomii vyšší úroveň vzdělání prohlubující teoretické znalosti.