PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Obchodní management v Česká republika - South Moravian Region - Zde naleznete doktorské studium Obchodní management v Česká republika - South Moravian Region

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Program pro řízení podniku učí studenty, jak úspěšně a efektivně řídí a dohlíží ostatní. Důležitá témata jako komunikace, obchodní administrativa, a firemního vedení se obvykle zkoumány na základě pravidelně.

Česká republika se nachází v srdci Evropy je soused Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko. České vysoké školy nabízejí dlouhodobou pověst a zajímavé specializací.

Doktorské studium Obchodní management v Česká republika - South Moravian Region - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní management v Česká republika - South Moravian Region Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika - South Moravian Region zde!

1 Výsledky v Obchodní management, South Moravian Region Filter

PhD in Economics and Management

Brno University of Technology
Kampus Denní studium 4 roky Září 2019 Česká republika Brno

Doktorské vzdělání poskytuje absolventům magisterských studijních programů v oboru řízení podniku a ekonomii vyšší úroveň vzdělání prohlubující teoretické znalosti.