PHDSTUDIES

Doktorské studium Obchodní management v Česká republika - Zde naleznete doktorské studium Obchodní management v Česká republika

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Programy pro správu obchodních naučit studenty základní aspekty firemního vedení a lidských zdrojů. Studenti jsou obvykle učí, jak efektivně sestavit týmy, usnadňují spolupráci a provádění politik v oblasti dohledu ve velkém detailu.

Česká republika se nachází v srdci Evropy je soused Slovensko, Rakousko, Německo a Polsko. České vysoké školy nabízejí dlouhodobou pověst a zajímavé specializací.

Doktorské studium Obchodní management v Česká republika - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní management v Česká republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Česká republika zde!

1 Výsledky v Obchodní management, Česká republika Filter

PhD in Economics and Management

Brno University of Technology
Česká republika, Brno
PhD
Září 2020
<
Denní studium
<
4 roky
Angličtina
Campus forma

Doktorské vzdělání poskytuje absolventům magisterských studijních programů v oboru řízení podniku a ekonomii vyšší úroveň vzdělání prohlubující teoretické znalosti. ...

Čtěte více