PHDSTUDIES

Doktorské studium Obchodní management v Maďarsko - Zde naleznete doktorské studium Obchodní management v Maďarsko

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Programy pro správu obchodních naučit studenty základní aspekty firemního vedení a lidských zdrojů. Studenti jsou obvykle učí, jak efektivně sestavit týmy, usnadňují spolupráci a provádění politik v oblasti dohledu ve velkém detailu.

Vnitrozemský stát nachází v regionu střední Evropy s maďarská jako jejich oficiální jazyk. Země je matematika a přírodní vědy přístup jsou vynikající. To domy jako první na světě technologický institut. Je to tady, že první parní stroj v Evropě, byla postavena v roce 1722.

Doktorské studium Obchodní management v Maďarsko - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní management v Maďarsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Maďarsko zde!

1 Výsledky v Obchodní management, Maďarsko Filter

PhD v oboru podnikání a managementu

Corvinus University of Budapest
PhD
<
Denní studium
<
4 semestry
Angličtina
Kampus

Ph.D. Cílem programu Business and Management je připravit studenty na provádění kvalitního výzkumu v oblastech managementu a podnikání. K dosažení tohoto cíle Ph.D. studenti a ...

Čtěte více