PHDSTUDIES.CZ

Doktorské studium Obchodní management v Rakousko - Innsbruck - Zde naleznete doktorské studium Obchodní management v Rakousko - Innsbruck

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Program pro řízení podniku učí studenty, jak efektivně a účinně spravovat další pracovníky v podnikovém prostředí. Studenti obvykle získat in-hluboké porozumění o tom, jak manažerských produktivity a firemních zisků politiky dopadu.

Základní charakteristikou rakouského vysokoškolského systému je čtyřletý kurz. Po dokončení bakalářského titulu, univerzita často stipendia pro ty studenty, kteří mohou chtít další studium na magisterské a doktorské úrovni dokonce.

Innsbruck je domovem pro některé z nejstarších vzdělávacích zařízení v Rakousku. Některé univerzity jsou umístěny v tomto městě, se nejvíce známé bytí univerzitě v Innsbrucku a MCI Management Centre Innsbruck.

Doktorské studium Obchodní management v Rakousko - Innsbruck - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní management v Rakousko - Innsbruck Ušetřete čas a kontaktujte školu v Rakousko - Innsbruck zde!

1 Výsledky v Obchodní management, Innsbruck Filter

Výkonný doktorský program v managementu

Management Center Innsbruck
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 4 roky Listopad 2019 Rakousko Innsbruck

Výkonný doktorský program v managementu, který společně nabízejí Univerzita Antwerpy, manažerská škola v Antverpách a Management Center Innsbruck MCI Management Center Innsbruck , je určen pro vedoucí pracovníky a osoby s rozhodovací pravomocí, kteří získají doktorský titul (Dr., PhD nebo DBA) chtít. Urychluje vývoj vlastních odborných znalostí v oblasti výzkumu a uplatnění vědeckých řešení stávajících výzev v průmyslu a firmách.