PHDSTUDIES

Doktorské studium Obchodní management v Severní Amerika - Zde naleznete doktorské studium Obchodní management v Severní Amerika

Je třeba splnit dvě věci, když si vydělávat PhD. Nejprve je třeba pochopit konkrétní téma důkladně. Za druhé, je třeba rozsáhle znalosti o tomto tématu.

Program při řízení obchodní činnosti klade důraz na organizační struktury a manažerských politik v různých firemních nastaveních. Tématy, jako je marketing, řízení lidských zdrojů, účetnictví a podnikové restrukturalizace bude někdy třeba pokrýt.

Spojené státy americké se nachází na kontinentu Severní Ameriky. Je to třetí největší zemí podle velikosti na světě. To má poměrně krátkou historii ve srovnání s ostatními národy světa, je jedním z největších světových 'největších ekonomik, a má jeden z největších světových ' s populací nejrozmanitější.

Doktorské studium Obchodní management v Severní Amerika - Veškeré informace o doktorském studiu Obchodní management v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Obchodní management, Severní Amerika Filter

Samostatný doktorand v oboru Mezinárodní řízení podniku

ISM - International School of Management
Francie, Paříž + 10 Více
PhD
Září 2020
<
Online & Campus forma
<
Denní studium
<
Kombinované
<
4 roky
Angličtina
Online & Campus forma
Campus forma
Online forma

Naše PhD rozvíjí výzkumné a pedagogické dovednosti, které potřebujete k podpoře nových pohledů a inspiraci pro další generaci vedoucích pracovníků podniků. Program připravuje ...

Čtěte více