PHDSTUDIES

Doktorské studium Obecná studia v Austrálie - Mount Lawley - Zde naleznete doktorské studium Obecná studia v Austrálie - Mount Lawley

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Typicky nabízené na úrovni sdružených a bakalářských, programy v obecných studiích mohou být ideální pro studenty, kteří jsou zastrašováni, nebo jen nevědí, o zaměření na své hlavní. Obecné studijní programy se často dotýkají různých oblastí, od umění a humanitních věd až po podnikání a vědu.

Austrálie má třetí největší počet zahraničních studentů na světě, přesto, že má společenství pouze 23 milionů. Jedná se o silné akademické znalosti, ale australské instituce jsou stejně vysoce hodnoceny jako města, které dům je po rodné zemi.

Doktorské studium Obecná studia v Austrálie - Mount Lawley - Veškeré informace o doktorském studiu Obecná studia v Austrálie - Mount Lawley Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Mount Lawley zde!

1 Výsledky v Obecná studia, Mount Lawley Filter

Doktor filozofie

Edith Cowan University
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
8 semestry
Angličtina
Kampus
Online forma

Doktor filosofie (PhD) je příležitostí věnovat se tématu, které vás zajímá na nejvyšší akademické úrovni.

Čtěte více