PHDSTUDIES

Doktorské studium Obecná studia v Střední Amerika a Karibik - Zde naleznete doktorské studium Obecná studia v Střední Amerika a Karibik

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Pro studenty, kteří si nejsou jisti svou budoucí kariérou, může být zajímavé pokračovat ve studiích v obecných studiích. Obecná studia jsou široká od návrhu, což znamená, že je jako bufet akademických programů, což studentům umožňuje vidět, co je zajímají.

Střední Amerika je region Severní Ameriky se nachází mezi jižní hranici Mexika a severozápadní hranici Kolumbie v Jižní Americe. Skládá se z Belize, Guatemala, Honduras, El Salvador, Nikaragua, Kostarika a Panama.

Doktorské studium Obecná studia v Střední Amerika a Karibik - Veškeré informace o doktorském studiu Obecná studia v Střední Amerika a Karibik. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Střední Amerika a Karibik zde!

1 Výsledky v Obecná studia, Střední Amerika a Karibik Filter

Doktorát v umění a vědě

International University For Graduate Studies - IUGS
PhD
<
Kombinované studium
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Doktor filozofie (PhD), mohou být prováděny v jakékoliv disciplíně v rámci umění a věd. Stupeň nabízí ABDS nebo ty, kteří si vysloužili šedesát šest postgraduální kredity z ak ...

Čtěte více