PHDSTUDIES

Doktorské studium Obecné vzdělání v Austrálie - Joondalup - Zde naleznete doktorské studium Obecné vzdělání v Austrálie - Joondalup

Požadavky na doktorském studijním programu se často týkají student má již získali magisterský titul. Kromě toho musí být předloženy teze nebo disertační práce především skládající se z původního akademického výzkumu. V některých zemích, může dokonce muset být obhajován před panelu tato práce.

Obecné vzdělávací programy mají obecně za cíl poskytnout studentům pevný základ v životních dovednostech a globálních znalostech. Studenti, kteří tento program dokončí, často hledají práci na vstupní úrovni nebo pokračují ve vzdělávání v konkrétním předmětu.

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Doktorské studium Obecné vzdělání v Austrálie - Joondalup - Veškeré informace o doktorském studiu Obecné vzdělání v Austrálie - Joondalup Ušetřete čas a kontaktujte školu v Austrálie - Joondalup zde!

1 Výsledky v Obecné vzdělání, Joondalup Filter

Doktor filozofie (integrovaný)

Edith Cowan University
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
8 semestry
Angličtina
Kampus
Online forma

Doktor filosofie (integrovaný) je titulem začínajícím výzkumným rokem založeným na kohortě, po kterém následuje nezávislý výzkumný projekt pod dohledem.

Čtěte více