PHDSTUDIES

Kombinované mDoktorské studium Ochrana spotřebitele v Jižní Amerika - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Ochrana spotřebitele v Jižní Amerika

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

MSc v oboru záležitosti spotřebitelů chce učit studenty o ochraně spotřebitele a posílení. Zaměřuje se na spotřebitele, sociální a ekonomické prostředí. To vytváří odborníky v oblasti řízení pro záležitosti spotřebitelů, které jsou důležité pro každou organizaci, která poskytuje službu nebo produkt.

Jižní Amerika je čtvrtým největším kontinentem. Je rozdělen politicky do 12 nezávislých zemí. Jižní Amerika je domov pro majestátní pohoří And a tajemné řeky Amazonky. Svět 's největší deštný prales s miliony druhů exotických zvířat, je také nalezený v Jižní Americe.

Kombinované doktorské studium Ochrana spotřebitele v Jižní Amerika - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Ochrana spotřebitele v Jižní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Jižní Amerika zde!

1 Výsledky v Ochrana spotřebitele, Jižní Amerika Filter

Absolvent v komunikačních a spotřebních postupech

ESPM
Brazílie, Sao Paulo + 5 Více
PhD
01 Mar 2020
<
Kombinované
Portuguese
Campus forma

Graduate Program v komunikaci a stricto sensu spotřebitelů Practices ESPM (PPGCOM ESPM) byla zahájena v roce 2006 s akademickou magisterského kurzu a měl doktorát kurs schvále ...

Čtěte více