PHDSTUDIES.CZ

Kombinované doktorské studium Ochrana spotřebitele - Zde naleznete Kombinované doktorské studium Ochrana spotřebitele

PhD je zkratka pro Doktor filozofie. Tento stupeň je postgraduální program, dodává na vysoké úrovni výzkumníka studenta, který udělal hluboký výzkum v určitém oboru nebo předmětu.

MSc v oboru záležitosti spotřebitelů chce učit studenty o ochraně spotřebitele a posílení. Zaměřuje se na spotřebitele, sociální a ekonomické prostředí. To vytváří odborníky v oblasti řízení pro záležitosti spotřebitelů, které jsou důležité pro každou organizaci, která poskytuje službu nebo produkt.

Kombinované doktorské studium Ochrana spotřebitele - Veškeré informace o Kombinované doktorském studiu Ochrana spotřebitele. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Ochrana spotřebitele Filter

Absolvent v komunikačních a spotřebních postupech

ESPM
Kampus Kombinované Březen 2020 Brazílie Sao Paulo

Graduate Program v komunikaci a stricto sensu spotřebitelů Practices ESPM (PPGCOM ESPM) byla zahájena v roce 2006 s akademickou magisterského kurzu a měl doktorát kurs schválený v roce 2012. Jejím cílem je vyškolit profesorů a vedoucích výzkumných pracovníků se zkušenostmi v národních i mezinárodních operací, který je schopen provádět a vést výzkumné činnosti, poradenství a vzdělávání v oblasti komunikace a spotřeby. Jeho schopnost a studenti mají intelektuální produkce v hodnotě maximální úrovni CAPES.