PHDSTUDIES

Doktorské studium Ochrana spotřebitele - Zde naleznete doktorské studium Ochrana spotřebitele

Chcete-li získat doktorské studium, musíte nejprve absolvovat magisterský program a poté dokončit požadavky na program PhD. Často je pro udělení doktorského titulu nezbytná práce nebo disertace původního díla. Cílem většiny programů je pomoci studentům rozvíjet široké znalosti o konkrétním tématu.

Co je doktorát ve věcech spotřebitelů? Tento program se snaží pomoci absolventům vybudovat odborné znalosti v oblasti ochrany a posílení ochrany spotřebitele. Kurz probíhá pod vedením zkušených profesorů a poradců a může zahrnovat přednášky, semináře, webové semináře, nezávislý výzkum, terénní práci a cestování. Studijní obory mohou zahrnovat maloobchod, oblečení, komunikaci, spotřebitelské praktiky a marketing.

V tomto programu se učenci rozvíjejí dovednosti v oblasti výzkumu a kritického myšlení, které mohou být důležité jak v osobním, tak v profesním životě. Mohou také získat hlubší uznání zákonů na ochranu spotřebitele, což jim umožní být účinnými obhájci pozitivní změny na trhu.

Zájemci o studium jsou vyzváni k tomu, aby prozkoumali jednotlivé univerzity, aby se dozvěděli více o nákladech, poplatcích a výdajích tohoto programu. Výdaje na výuku a jiné výdaje se liší podle jednotlivých zemí, programů do programu a školy do školy.

Učenci, kteří obdrželi doktorské studium v ​​oblasti spotřebitelských záležitostí, mají často řadu možností k dispozici v mnoha oblastech. Mohou být schopni najít práci jako profesoři na univerzitě, jako manažeři v maloobchodě, jako marketingoví experti pro velké firmy, reportéry pro průmyslové publikace a jako konzultanti ve správních radách pro vládní agentury. Absolventi mohou být také žádaní jako učitelé, lektoři, obchodníci, regionální manažeři a redaktoři.

PhD v oblasti spotřebitelských záležitostí je populární program nabízený prostřednictvím mnoha univerzit v řadě zemí. Programy jsou k dispozici jak v on-line, tak ve třídním prostředí, nebo v kombinaci těchto dvou možností. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

1 Výsledky v Ochrana spotřebitele Filter

Doktorát v oboru komunikace a spotřebitelských praktik

ESPM – Brasil
PhD
Úno 2021
<
Kombinované studium
<
8 semestry
Portugalština
Kampus

Cílem programu je vyškolit profesory a výzkumníky na vysoké úrovni s národními a mezinárodními odbornými znalostmi, kteří jsou schopni provádět a vést výzkumné, poradenské a v ...

Čtěte více