close

Filtry

Zobrazit výsledky

Doktorské studium Oděvní návrhářství - Zde naleznete doktorské studium Oděvní návrhářství

Ph.D. je postgraduální studium, které se značně zaměřuje na studijní obor. Titul "Doktor" se uděluje studentům, kteří dokončí práci potřebnou pro tento titul. Co je Ph.D. v módním designu? Práce na tomto stupni umožňuje studentům získat praktické zkušenosti s uměleckou stránkou módy. Studenti se mohou naučit, jak rychle navrhnout oblečení a doplňky, a zároveň ob… Čtěte více

Ph.D. je postgraduální studium, které se značně zaměřuje na studijní obor. Titul "Doktor" se uděluje studentům, kteří dokončí práci potřebnou pro tento titul.

Co je Ph.D. v módním designu? Práce na tomto stupni umožňuje studentům získat praktické zkušenosti s uměleckou stránkou módy. Studenti se mohou naučit, jak rychle navrhnout oblečení a doplňky, a zároveň objevovat, jak uvádět na trh své nápady. Některé kurzy mohou zahrnovat návrh módy, materiály a technologie, kreslení a marketing. Tento obor často zahrnuje týmovou práci a spolupráci na mnoha projektech a marketingových projektech. Mohou být k dispozici stáže s módními návrháři, které mohou studentům pomoci vytvořit a napsat originální práci.

V této oblasti módního designu se společné dovednosti, které se naučíte, zahrnují řízení projektů, organizace a výjimečná komunikace. Ty mohou těžit z kariéry jednotlivce, ale mohou být také výhodou v sociálním a domácím životě.

Módní design je oblíbená kariéra a Ph.D. obvykle vyžaduje alespoň tříletou školní docházku a nezávislý výzkum. Obraťte se na vybranou školu, abyste zjistili podrobnosti o vašem stupni studia a náklady na povinné kurzy.

S Ph.D. v módním designu, může být vaše kariéra snů blíže, než si myslíte. Kariéra v módním designu, jako je vyvíjení nové módní linie nebo návrh textilních vzorů, jsou kreativní způsoby, jak využít své módní znalosti a tvůrčí schopnosti. Návrhářka šatů, návrhářka dámského oděvu nebo umělec náčrtu mohou být v tomto oboru společné práce. Mnoho návrhářů je samostatně výdělečně činných, ale několik může být použito pod prodejcem nebo jako součást velkého módního domu. Módní manažer nebo módní fotograf jsou další pracovní místa, která mohou pocházet z tohoto titulu.

Protože on-line kurzy umožňují více volnosti pro pracující studenty, mnoho institucí po celém světě nabízí tento typ učení. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
University for the Creative Arts
Canterbury , Spojené království +3 Více

Nabídka PhD kvalifikace na UCA představuje buď tradiční výzkumný titul, který se skládá z původní písemné práce, nebo pro ty z praxe, originální písemnou práci a další tvůrčí ... +

Nabídka PhD kvalifikace na UCA představuje buď tradiční výzkumný titul, který se skládá z původní písemné práce, nebo pro ty z praxe, originální písemnou práci a další tvůrčí práci. Povahou PhD v oboru umění a designu na UCA je, že projekt je výslovně veden studentem a vychází primárně z ambicí a aspirací studenta. -
PhD
Denní studium
3 roky
Angličtina
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde