PHDSTUDIES

Doktorské studium Oděvní návrhářství v Spojené království - Epsom - Zde naleznete doktorské studium Oděvní návrhářství v Spojené království - Epsom

PhD nebo doktor filozofie je postgraduální akademický titul udělovaný univerzitami. Jakmile člověk dosáhne PhD on nebo ona může být často odkazoval se na jako lékař.

Kurzy a programy v módní design se dobře hodí pro studenty, kteří chtějí dozvědět o tom, jak příslušenství a oblečení jsou navrženy tak, vyráběny a prodávány veřejnosti. Studenti, kteří studují toto pole může získat klíčové technické a konstrukční dovednosti.

Vzdělávání ve Spojeném království je přenesl to s každou ze zemí Spojeného království, které mají samostatné systémy pod různými vládami: Britská vláda odpovědná za Anglii, a skotská vláda, velšský vláda a Severního Irska Executive jsou odpovědné za Skotsko , Wales a Severní Irsko, resp.

Doktorské studium Oděvní návrhářství v Spojené království - Epsom - Veškeré informace o doktorském studiu Oděvní návrhářství v Spojené království - Epsom Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené království - Epsom zde!

1 Výsledky v Oděvní návrhářství, Epsom Filter

PG - Móda výzkumu

University for the Creative Arts
PhD
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

Nabídka PhD kvalifikace na UCA představuje buď tradiční výzkumný titul, který se skládá z původní písemné práce, nebo pro ty z praxe, originální písemnou práci a další tvůrčí ...

Čtěte více