PHDSTUDIES

Doktorské studium Organizace v Severní Amerika - Zde naleznete doktorské studium Organizace v Severní Amerika

PhD může lišit v závislosti na instituce a země, ve které je udělen. Nejvíce učenci usilovat o doktorát, protože silné motivace přispět k akademické obci, stejně jako skutečné zvědavosti o svém zvoleném oboru studia. 

 

Ti, kdo studují organizace často dozvědět se o psychologii, sociologii, řízení obchodní činnosti, procesů a vedení v kontextu podnikání, neziskové, nebo jiné skupiny. Tyto programy mohou také naučit studenty dovednosti potřebné k úspěchu v moderní organizaci.

Spojené státy americké obyčejně volal Spojené státy, je spolková republika skládající se z padesáti států a federálního distriktu. 48 sousedících států a federální distrikt Washington, DC jsou v prvním Severní Ameriky mezi Kanadou a Mexikem. Stát Aljaška se nachází v severozápadní Severní Americe, západní Kanady a na východ od Ruska přes Bering úžinu a stát Havaj je souostroví v polovině severním Pacifiku. Země má také pět obydlených a devět neosídlených území v Pacifiku a Karibiku.

Doktorské studium Organizace v Severní Amerika - Veškeré informace o doktorském studiu Organizace v Severní Amerika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Severní Amerika zde!

1 Výsledky v Organizace, Severní Amerika Filter

Ed.D. v organizaci a vedení

University of San Francisco - School of Education
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Doktorát vzdělání (Ed.D.) v organizaci a vedení je jedinečný program pro práci profesionálů, kteří se považují za vzdělávací vůdce transformující své organizace z hlediska výu ...

Čtěte více