PHDSTUDIES

Doktorské studium Organizace v Spojené státy americké - San Francisco - Zde naleznete doktorské studium Organizace v Spojené státy americké - San Francisco

Doktor filozofie stupně, krátká Ph.D je pokročilý akademický titul získal v různých oblastech, znamenat významné zájmy a úspěchy v oblasti výzkumu.

Studie organizace, se točí kolem, jak jednotlivci přijít společně vytvářet, vyvíjet, vodítko a provozovat velké podniky, sdružení a další skupiny. To může zahrnovat vše od vedení až po logistiku a je stále populárnější pole.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

San Francisco vede finanční a kulturní centrum v Kalifornii. Spolu s dalšími současné předmětu je vysoká škola ve městě, dobře známý pro mír v oblasti zdraví a biomedicíny věd.

Doktorské studium Organizace v Spojené státy americké - San Francisco - Veškeré informace o doktorském studiu Organizace v Spojené státy americké - San Francisco Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - San Francisco zde!

1 Výsledky v Organizace, San Francisco Filter

Ed.D. v organizaci a vedení

University of San Francisco - School of Education
PhD
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
5 roky
Angličtina
Kampus

Doktorát vzdělání (Ed.D.) v organizaci a vedení je jedinečný program pro práci profesionálů, kteří se považují za vzdělávací vůdce transformující své organizace z hlediska výu ...

Čtěte více